Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/plugins/rocket-lazy-load-cs_CZ.mo) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php81/bin/) in /data/b/d/bd2ba3b7-f3ad-47ba-9f7d-726032c9f664/wellnesscars.cz/web/wp-includes/l10n.php on line 783
Tepování autosedacek – Wellness Cars

Tepování
autosedaček

O tepování autosedaček /

K čištění interiéru využíváme špičkovou a moderní techniku. Základem je parní mytí, které prostor účinně čistí a dezinfikuje, ale zároveň je velmi šetrné ke všem materiálům. Kromě klasického vysávání sedaček a podlah služba zahrnuje také údržbu hran dveří, důkladné čištění kapes a zavazadlové části a leštění zrcátek a skel.

Parní technologie dokáže odstranit nejen prach a běžnou špínu, ale také mastnotu. Kromě toho si poradí také s bakteriemi, viry a roztoči, což je ideální zejména pro alergiky.

Parní čištění interiéru využíváme z velké části i proto, že je ekologické a spolehlivé. Pomáháme si při něm pouze certifikovanými nástroji a doplňky, stejně jako v případě leštění, renovace či regenerace laku a dalších procedur. 

Při práci využíváme výhradně profesionální a ověřené přípravky značek StarBrite a Koch-Chemie. Kromě samotného čištění vnitřních prostor auta můžeme provést i čištění karoserie nebo zařídit opravy v interiéru.

Doporučený program /

pro MPV, SUV, OFF Road + 20 %, VAN + 30 %

*platnost od 14. 3. 2023

  • program Exteriér + program Tepování – parní čištění
  • dezinfekce ozonem ZDARMA
  • obvyklá doba realizace je 180 minut, vždy však záleží na míře znečištění
  • odstranění psích chlupů za příplatek 390 Kč
  • více informací

před / po realizaci