Výměna a oprava autoskel
s tou nejlepší péčí

VÝMĚNA A OPRAVA AUTOSKEL

Provedeme výměnu všech výhledových skel na vozidlech typu: osobní, dodávky, TIR a dílů s tím spojených. Jako např. stahovací mechanismy.

PICK-UP
SERVIS

Můžeme také vaše auto vyzvednout u vás na adrese a po vyřízení výměny, či opravy opět přistavit zpět. Nemáte žádnou práci, vše za vás vyřídíme.

NECHTE PÉČI O VAŠE AUTO NA NÁS

Vaše auto nám samozřejmě můžete přivézt přímo na provozovnu, kde máme k dispozici veškeré potřebné příslušenství. Jakmile budeme mít hotovo, opět si ho vyzvednete.

Proč vyměnit nebo opravit skla
zrovna u nás?

Dbáme na kvalitu. Pracujeme se značkami autoskla a doplňků od firem Pilkington, AGC, Saint Gobain Sekurit, Würth, OETech (Pilkington).

Typy prasklin, které dokážeme opravit?

Technicky je možné opravit téměř jakoukoliv prasklinu, pokud nezasahuje do okraje skla, nebo není ve výhledu řidiče, v tomto případě musí být čelní sklo vždy vyměněné. Délka prasklin se obvykle pohybuje do 10 cm. Místo dopadu objektu, který ji způsobil, nebývá větší než 5 mm. Pak je možné sklo opravit. Pro větší praskliny je nutná výměna čelního skla. Na těchto obrázcích můžete vidět typické příklady prasklin, které dokážeme opravit.

Proč ne rovnou vyměnit?

Scelování čelního skla je v současné době preferovanější a také podstatně rychlejší, než jeho celková výměna. Oprava většinou netrvá déle než hodinu a vyjde levněji. Je dobré pokud servis navštívíte co nejdříve od poškození. V ideálním případě do týdne. Mezitím doporučujeme prasklinu zalepit průhlednou lepící páskou. Lépe tak zabráníte jejímu znečištění a hromadění vlhkosti. Když prasklinu nenecháte opravit včas, šance na její scelení se tak snižují.

Ceník / opravy autoskla

lze případně hradit z připojištění čelního okna

*platnost od 1. 4. 2021

V případě, že je na okně více prasklin, počítá se následovně.

V případě, že je na okně více prasklin, počítá se následovně.

V případě, že je na okně více prasklin, počítá se následovně.

Smart repair

Potřebuje vaše autosklo opravu? Máme pro vás skvělé řešení! Naše služba opravy drobných poškození a prasklin na autoskle je efektivní a cenově dostupná. A nejlepší část? Ve většině případů je tato služba plně hrazena vaší pojišťovnou, bez jakékoli spoluúčasti.

Oprava drobných poškození je rychlá, bezpečná a ušetří vám čas i peníze. Místo nákladné výměny celého skla se zaměříme na opravu poškozeného místa, což je ekologičtější a méně náročné. Navíc minimalizujete riziko dalšího šíření prasklin a zajistíte si tak bezpečnější jízdu.

Kontaktujte nás dnes a zjistěte, jak snadné může být nechat opravit vaše autosklo bez zbytečných nákladů. Jsme tady, abychom vám pomohli vrátit vaše auto do skvělého stavu!

Ceník / výměna oleje a filtrů

*platnost od 27. 4. 2024

Oprava dvou průrazů

Oprava každého 3. a dalšího průrazu

Stali jsme se pro Vás
smluvními partnery pojišťoven.

Objednejte se na tel. čísle +420 722 112 381, případně můžete volat jen pro konzultaci, nebo rovnou přijet k nám.

V případě pojistných událostí u ostatních pojišťoven, jsme schopni pojistnou událost vyřídit a škodu zlikvidovat.